Hieronder staat het lesrooster voor het seizoen 2018-2019. De lessen vinden plaats in gymzaal De Burgthof.

Voor het volgen van proeflessen dient u altijd eerst contact opnemen met de leiding.  

TIJD

LES

LEIDING

ZAAL

Maandag      
16.30 – 18.30 Selectie 5e + 6e div. instappers Marry en Anja A
18.00 – 20.00  Selectie 5e + 6e div. pupil 1 en 2 Marry en Anja A
17.00 – 19.00 Selectie 3e + 4e div. onderbouw Thirza C
19.00 –  21.00 Selectie 4e div. en hoger bovenbouw Thirza C
       
Dinsdag      
16.00 –  17.00 Recreatie meisjes 6/7 jaar  Stefanie A
17.00 –  18.00 Recreatie meisjes 8/9 jaar Stefanie A
17.00 – 18.30 Selectie 5e div. bovenbouw Willemijn C
18.30 –  20.30 Selectie 6e div. bovenbouw Willemijn C
       
Woensdag      
09.00 –  10.00 Ouder / peutergym Marry  C
15.30 – 17.30 Selectie 3-4e div. onderbouw Thirza  C
17.30 – 18.30 Kracht en lenigheid Thirza  C
17.00 –  18.00 Recreatie meisjes 6/7 jaar Wim  A
18.00 –  19.00 Recreatie meisjes 8/9 jaar Wim  A
17.30 – 19.00 Selectie 5e div. onderbouw Daphne  C
19:00 – 20:00 Recreatie meisjes 10+ Daphne  C
       
Donderdag      
17.00 –  19.00 Selectie 6e div. jeugd 1/2 + junior 1 Janet en Alida A
17.30 –  19.00 Selectie 5e div. bovenbouw Joska C
19.00 –  21.00 Selectie 4e div. en hoger bovenbouw Joska C
20.00 –  21.00 Bodyfit Peggy A
       
Vrijdag      
16.00 – 17.00 Instapgym j / m  4-5-6 jaar (VOL) Lisanne A
17.00 – 18.00 Recreatie meisjes 6/7 jaar (VOL) Lisanne A
18.00 –  19.00 Recreatie meisjes 8/9 jaar (VOL) Lisanne A
19.00 –  20.00 Recreatie meisjes10 jaar eo (VOL) Lisanne A
17.00 –  18.00 Jongens 6 t/m 9 jaar (VOL) Marlies C
18.00 –  19.00 Jongens 10 t/m 13 jaar (VOL) Marlies C
19.00 –  20.30 Jongens 14+ Marlies C
       
Zaterdag      
09:00-10:00 Recreatie meisjes 6/7/8 jaar Sharon C
       
Onderstaande lessen worden gegeven in de Veluwehal
Donderdag      
09:00-10:00 Sport overdag dames Anja van  Veenendaal Veluwehal
10:00-11:30 Sport overdag gemengd, met aansluitend volleybal  Anja van Veenendaal Veluwehal